Błyskawiczne naprawy hydrauliczne w Warszawie. inż Andrzej Kozieł

Naprawy hydrauliczne kojarzą się głównie z przeciekającym kranem, natomiast w ostatnich latach, gdy zalała nas masowa produkcja niskiej jakości, okazało się, że awariom podlegają nie tylko krany, ale też rury, uszczelki, miejsca klejone. Często niska jakość materiałów użytych podczas budowy czy modernizacji doprowadza do konieczności wymiany niemal całej instalacji w budynku lub mieszkaniu. Awarie rur instalacji hydraulicznej to bardzo poważna sprawa, pęknięta rura w ścianie prowadzi do powstawania wilgoci i w konsekwencji grzyba, który jest niezwykle groźny dla zdrowia człowieka, a także implikuje konieczność problematycznego i kosztownego odgrzybiania ścian budynku oraz konieczność osuszania murów.

Wykonujemy naprawy z materiałów własnych oraz powierzonych. Zawsze prosimy o dokładny opis usterki, a w nagłych wypadkach działa nasze pogotowie hydrauliczne, które na terenie Warszawy, Targówka, Pragi i Wawra, przyjedzie do wylewającej się wody nawet w nocy.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

  • kompleksowa naprawa instalacji hydraulicznej
  • naprawa i wymiana nieszczelnych zaworów
  • naprawa i wymiana nieszczelnych kaloryferów
  • naprawa i wymiana przeciekających kranów
  • uszczelnianie i montaż kabin prysznicowych, wanien
  • udrażnianie rur i kanalizacji

Nasza rada:

Jeśli woda zalewa twoje mieszkanie, zakręć główny zawór wody. Dzięki temu unikniesz dodatkowych kosztów remontu u siebie i u sąsiadów.